iBright - co to jest?

Każdy stomatolog podkreśla, iż o zęby trzeba dbać od samego początku i oczywiście we właściwy sposób. Nie zawsze powinno się jednak wykorzystywać do tego celu najkosztowniejsze preparaty do mycia zębów. Wystarczy bowiem regularnie czyścić i nitkować zęby oraz odwiedzać raz na jakiś czas (minimum raz na rok) dentystę.

ibright

Dla wielu osób istotne jest także wybielanie zębów. Widząc w reklamach białe uśmiechy gwiazd, każdy chciałby posiadać zęby choć trochę podobne do tych aktorskich. Sprawdzając w Internecie lub w klinice ceny wybielania zębów możemy doznać szoku. Jak się okazuje, koszty takich zabiegów mogą przekroczyć nasze najśmielsze oczekiwania. Najczęsciej jest to po kilka tysięcy złotych, a na efekty trzeba oczywiście poczekać kilka miesięcy.

Tutaj dowiesz się więcej na temat iBright: Oficjalna strona iBright.

Jest jednak sposób na szybsze i przede wszystkim tańsze wybielanie zębów. Nowoczesny preparat Ibright daje efekty już w ciągu tygodnia, natomiast zalecana terapia środkiem powinna wynosić około czternastu dni. Środek działa na zasadzie połączenia aktywnego tlenu ze związkami potasu, dlatego efekty są widoczne tak szybko. Rzecz jasna stopień skuteczność i zmian jest uzależniony od odcienia naszych zębów i zaawansowania przebarwień. Ibright jest polecany każdemu, kto troszczy się o własny wygląd i chciałby się czuć odpowiednio w swoim własnym ciele. Białe zęby to dużo mniej kompleksów i lepsze perspektywy na życie.

kalendarz